Zvoni.cz - Ip telefonování. Levné volání po celém světě. Praha. Česká republika. Váš účet v systému. ruský jazyk anglický jazyk český jazyk
hlavní stránka webu
Telefonní služby.IP- telefonie - to je velmi jednoduché a výhodné. Nemusíte se jí bát. Nejste vázáni k telefonní lince nebo k určité adrese. Jednoduše připojte Váš telefon k internetu a hned můžete volat a přijímat volání.
ceny mezinárodního volání
registrace telefonního čísla
karty, pro levné volání po celém světě karty Greg I-Call, nizké tarify mezinárodních volání z pevné linky volání z počítače pomocí sitě GregPhone, nizké tarify mezinárodního volání z osobního počítače volání pomocí ip-adaptéru přes síť GregPhone, nízké tarify na volání do jiných států, používejte jako plnohodnotný telefon
zkouška zdarma, vyzkoušet zdarma, služba Greg Computers s.r.o levné volání
Pomocí karty Greg I-call můžete obdržet přístup k levnému mezinárodnímu volání z jakékoli pevné linky nebo taksofonu.  
  Existuje hodně různých softphonu, které dovoluji používat síť GregPhone, například FireFly nebo SJPhone. Jediným...
  IP-adaptér a IP-telefon představují technická zařízení, která dovolují používat všechny možnosti sítě GregPhone...
doplňkové služby: Filtrace nežádoucích volání. Přesměrování telefonátu na jakékoli číslo atd.
kontakty, telefonní čísla, e-mail
karty Greg I-Call, nízké tarify mezinárodních volání z pevné linky volání z počítače pomocí sítě GregPhone, nizké tarify mezinárodního volání z osobního počítače volání pomocí ip-adaptéru přes síť GregPhone, nízké tarify na volání do jiných států, používejte jako plnohodnotný telefon

Volání pomocí IP-telefonu...

Služba GregPhone poskytuje se prostřednictvím technologie VoIP (Voice over IP) a protokolu SIP. Jsou podporované hlasové kodeky G711a, G711u, G729a, G726, G723. Koncové zařízení zákazníka musí podporovat protokol SIP a připojí se k ústředně GregPhone přes internet.

IP-adaptér a IP-telefon představují technická zařízení, která dovolují využívat všechny možnosti sítě GregPhone. Pomocí jakéhokoli z těchto přístrojů dostáváte obyčejný domácí(nebo firemní) telefon, na který můžete jak přijímat volání, tak i volat z něj s nejlepšími tarify v ČR.

IP-telefon Linksys SPA901 vypadá jako obyčejný telefon, ale nepřipojuje se k telefonní lince, nýbrž bezprostředně do lokální sítě (do routeru, switche nebo ADSL-modemu) pomocí obyčejného Ethernet kabelu a funguje nezávisle na Vašich počítačích.

Ip-adaptér Linksys SPA2002 splňuje stejné funkce, navíc se připojuje bezprostředně k lokální lince (do routeru, switche nebo ADSL-modemu) pomocí obyčejného Ethernet kabelu, ale vypadá jako malá krabice, ke které je možné připojit jeden nebo dva obyčejné telefony.


Více informace o připojení k sítě GregPhone naleznete zde